Az első előadó Hegedűsné Tóth Zsuzsanna, az ELTE TÓK oktatója volt. Előadásának címe: ”Legyen élmény az énekes-zenei képességek fejlesztése foglalkozáson és azon túl”
A délutáni órákban Sőnfeld Mátyás, zeneterapeuta, fejlesztő pedagógus előadását hallgathattuk meg, melynek során a résztvevők számára kiderült, hogy minden tárgyból lehet hangszert készíteni. A címe: „Kesztyűből skótduda, mankóból fuvola – avagy hogyan lesz minden hangszer?”
A program szentmisével zárult.